Головна > Новини > Зміст

Теплопровідність високої потужності під КЕРІВНИЦТВОМ перший нейлон

Jul 28, 2015

Лампа системи охолодження використовуємо алюміній як матеріал. Через низьку теплопровідність пластику не відповідає вимогам охолодження, не можна використовувати у сфері світлодіодні thermal. Останнім часом компанія DSM запускає новий тип струмопровідного пластику, обліку на основі загального переваги пластики, підвищення коефіцієнта теплопровідності, теплових коефіцієнт теплопровідності із пластмас 10-50.

Під спільним зусиллям Philips та DSM Philips MASTERLEDMR16 нове світло став першим у світі застосування потужних Світлодіодних, його алюміній оболонки замінили на теплопровідність пластику StanylTC. Stanyl поліпшення дизайну гнучкість і міцність продукти, а також зниження ваги продуктів і багато інших переваг. Сталого розвитку майбутніх рішень буде застосовано до Philips нові світлодіодні лампи серії в цілому.

Philips MASTERLEDMR16 є 4 Ватт світлодіодні лампи може замінити переважаючих низької напруги галогенних ламп. Його світла вихід з 20 Вт галогенні лампи MR16, таким чином, найбільш важлива перевага полягає в тому, що це може заощаджувати енергію до 80 і 40 разів довше, ніж термін служби галогенних ламп.

Металевих матеріалів як систем обігріву з використанням технології є відносно зрілим, але є ще деякі недоліки, метал пластиковий теплопровідність матеріалу має багато переваг, таких як низька вага, більше охорони навколишнього середовища та безпеки, поліпшеного планування, свободи, піддатливість обробці, підвищення ефективності, запустити систему і так далі.