Головна > Новини > Зміст

Світлодіодні ліхтарі Японії ринок

Jul 28, 2015

Перший, Японія світлодіодні освітлення сертифікаційні стандарти


За даними опитування Te інформації Японія там є немає офіційного Світлодіодного освітлення продукту стандартів безпеки і сертифікації. Японія електрична лампа Асоціації виробників уготоване Японії галузевого стандарту (JIS) світлодіодні лампи безпеки технічні характеристики вихідні дані, але це буде надано лише до наступного року. В даний час низькою ціною світлодіодні ліхтарі зайнятий весь ринок, впровадження норм освітлення світлодіодні неминуча, закордонні компанії тепер хочуть проникнути до Японії ринок може відноситися до наступних двох стандартів сертифікації.


1, JIS сертифікації (промислові стандарти Японії)


JIS сертифікації є національні промислового стандарту закони і визнання, добровільне стандартів. JIS сертифікаційні стандарти для вимірювання методи повинні перевірити модель номер, розміри, функції та безпеки аспекти продукції. Коли є продуктом якості відповідно до стандартів JIS із забезпечення якості, можна плавно покласти у Японії ринок. За кордоном на ринках в загальній складності 12 країн і регіонів зараз використання JIS стандарту для сертифікації: Корея, Північна Корея, Китаю, Тайвань, Китай, Індонезія, Філіппіни, М'янма, Таїланд і В'єтнаму та Малайзії і Індії і Мексики.


2, PSE сертифікації


Хотів увійти Японії ринку електромонтажних компаній, безпека PSE є обов'язкової сертифікації. PSE має 2 види сертифікації позначки: PSE Diamond сертифікації Марка (обов'язкове) був використаний для зазначених товарів, PSE коло знаків (факультативне) використовується для сертифікації продукції не вказано. І ця сертифікація тільки Японії мусять відповідати виробників або імпортерів, а не іноземних виробників, в Японії дуже суворий сертифікації і має високу репутацію.