Головна > Новини > Зміст

LED освітлення бізнес можливостей чотири будівлі

Jul 28, 2015

Типів будинків, як правило, дуже сильно, але в основному належить урядові Офісні будівлі, комерційні офіси, малоповерхових житлових будинків та чотири типи бізнес будівництва по цеху.

, Урядова будівля приймати до уваги такі будівлі світлодіодні ліхтарі саду, в основному художнього вираження є Урочиста атмосфера, легкі і чіткі моральні теми для виділення уряду образ тіні, щоб світло не може бути занадто фантазії освітлення методи за допомогою легких Висока яскравість освітлення для виділення в ніч на збереження влади та архітектурних особливостей будівлі. Якщо урядові будівлі по обидва боки цеглою зовнішніх стін для відбиття світла, вище, отже, потужного прожекторів освітлення відображають будівлі висотою та шириною по проектуванню скляні шторки стіни в місці під структури стовпця вузький кут прожекторів стовпець чітко виражений, середній двері під'їзду повинна використовуватися вище яскравості для його населення. Плавучий скляні будинку повинні бути розміщені у верхній частині вузький кут високої потужності прожекторів, проектування стіну повідомлення та Національна емблема, виділивши зображення урядові будівлі. Дах обладнання замість того, щоб ширина різних колірних температура світла прожектори, підкреслюючи skyline, будівництво даху.

По-друге, комерційних офісної будівлі для великих комерційних будівель зазвичай основній поділені: основні будівництво додатку та спідниці _ більшість подіуму є дуже широкий, тому використання підприємство CI зображення, зелені горизонтальні лінії, висловити широкі процес побудови м головного корпусу бічних маси будівлі є кращим Windows звільнити інформацію. Таким чином, у головній будівлі та прибудові на весь фасад дизайну світлодіодні цифрові трубки стіни з багатим змістом, висловлюючи економічна міцність і висока відправною точкою. Для урядів і бізнесу, щоб створити в адміністративних і бізнес-інформацію видавничі платформи. Величезна кількість інформації і високих технологій зображення підгонки характер операції бізнес клієнтів є відповідно до зображення великого міста.