Головна > Знання > Зміст

Застосування світлих проникнення в Ландшафтне освітлення

Jul 28, 2015

Світло фари освітлення було встановлено в інтер'єр приміщення, через Windows або скла фіранка стіни, утворюючи патчі світловипромінюючі поверхонь або світяться, дивитися ззовні вночі ефект дуже відмінною, більш яскравим, ніж рівномірного опромінення прожекторів і має ту перевагу, збереження, простота обслуговування.


Світло освітлення в конкретних методів, є два, один не інстальовано в межах напівпрозорі освітлення, але використовувати закритий вогні, нічним освітленням, виявлення світла назовні, на сьогоднішній день більшість світло освітлення в цьому;


Другої лінії електропередачі всередині кімнати спеціально встановити, встановити в скло Евакуаційні шляхи, колонадами, проникною структур або мистецтво балкон та інших частин.


Внутрішньою підсвіткою може бути встановлена вище або нижче вікна по горизонталі і по вертикалі по обидві сторони вікна, визначається відповідно до вимог дизайн.

Є багато прикладів такого роду освітлення в за кордоном, таких як Національний банк Денвер Колорадо Чикаго, США фінансової будівлі, Ейфелева вежа в Парижі і так дуже унікальний. Шанхай уряду в 2001 році, є одним з десяти речей в світла інженерії, Шанхай ніч більш красивою і більш сяючою.

"У світлі" ідея, деякі архітектурних творів та освітлення не дуже добре разом, щоб сформувати "світло комедії", або "легкі скульптури", може досягти дуже хороші ролі прикрасити навколишнього середовища.